Process Engineer - Global projects

Mérnök, folyamatfejlesztés, folyamatmérnök, process engineer

Az új céged

Partnerünk autóipari beszállító, egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég, az ipar meghatározó szereplője. Globális folyamatfejlesztési csapatuk bővül folyamatosan, a nemzetközi igényeket kiszolgálva.

Amennyiben modern és tiszta munkakörnyezetben, innovatív cégnél szeretnél dolgozni, magas minőségű termékeket gyártani, várjuk jelentkezésedet!

Feladataid az új pozícióban:

  • Sorozatgyártás mérnöki/műszaki támogatása
  • Összeszerelési folyamatok fejlesztése
  • Hatékonyságnövelés, selejt csökkentés
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • Részvétel a belső, vevői és rendszer auditokon
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Amire szükséged van a sikerhez:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat összeszerelési területen
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Mire számíthatsz partnerünktől:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Home Office lehetőség
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Dolgozói kedvezmények

Amennyiben érdekel a lehetőség…

…kattints a „Jelentkezem” gombra, majd küldd el részünkre friss önéletrajzodat. Várjuk jelentkezésed!

Iparág
Autóipar
Hely
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1173754
Closing date
16 Jun 2024

Beszéljen Tamas Seres, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 412 2207